جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸

برگزاری اولین جلسه کارگاه مقاله نویسی

اولین جلسه ی کارگاه پروپوزال نویسی و روش تحقیق و مقاله نویسی به همت انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی و با همکاری صمیمانه ی کمیته ی تحقیقات دانشجویی برگزار گردید.


جلسات کارگاه مقاله نویسی پیشرفته انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی با همکاری کمیته ی تحقیقات دانشجویی در حال اجراس که تعدادی تصویر از روز پنج شنبه 2آذرماه ارسال میشود.این کارگاه با حضور 30 نفر از دانشجویان پیراپزشکی برگزار گردید و طبق نظر سنجی،دانشجویان رضایت مطلوب از کارگاه داشتند.
یک مشکل در ارائه ی خدمت سرویس رفت و آمد دانشجویان بود که بعلت سهل انگاری رانندگان،تاخیر کوتاهی بوجود آمده بود.انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی از همه ی دانشجویان محترم بابت تاخیر بوجود آمده عذر خواهی می نماید.همه ی سعیمان بر این است تا در آینده از این قسم مشکلات نداشته باشیم.

⛔️لیست نهایی شرکت در کارگاه قبل از شروع کارگاه تایید شده و متاسفانه امکان افزودن به لیست وجود ندارد.از دانشجویان مشتاق فراوانی که به اعضای انجمن جهت حضور در کارگاه مراجعه میکنند عذر میخواهیم.
منتظر حضورتون در کارگاههای علمی بعدی انجمن علمی پیراپزشکی هستیم🙏

عکس های کارگاه:

کارگاه

کارگاه1

کارگاه 3

کارگاه4

 


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۰۱:۱۰ | دفعات بازدید: ۲۲۳ بازدید

تگ ها: -دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب