جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸

برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان پیراپزشکی ورودی 92

دومین جشن دانش آموختگی دانشجویان پیراپزشکی در سالن آمفی تئاتر بیمارستان امام خمینی در تاریخ 11 تیر 96 برگزار گردید.


به همت انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی دومین جشن دانش آموختگی دانشجویان پیراپزشکی برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و پخش و قیام سرود ملی ، جناب آقای دکتر شهرام خادم وطن ، مدیریت محترم فرهنگی و همچنین جناب آقای دکتر مرتضی متذکر ، ریاست محترم دانشکده پیراپزشکی پس از ایراد سخنرانی و آرزوی موفقیت ، نکاتی کاربردی جهت حضور فعال در جامعه و راهکار هایی موثر جهت موفقیت در زندگی بیان نمودند.

سپس در ادامه مراسم کلیپ های خاطرات دانشجویان پیراپزشکی پخش گردید.

در ادامه مراسم جناب آقای کامیار کریمی نماینده و مسئول اجرایی برگزاری مراسم با اجرای استند آپ کمدی به یادمانی و بسیار شیرین در بالای سن سالن حضور یافتند.

در پایان اجرای ایشان ، از طرف دو دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی ، آقایان مسعود خلیلی و آروین حسامی ، از زحمات خالصانه و صادقانه ایشان در طول هشت ترم تحصیلی به عنوان نماینده کلاسی تقدیر به عمل آمد.

در ادامه مراسم ، مسابقات جذابی برگزار گردید و در نهایت و به ترتیب با حضور گروه های دانشجوییی رشته های مختلف در بالای سن ، ضمن تقدیر از اساتید هر رشته و گروه آموزشی به دانشجویان تندیس یادبود اهدا گردید.

همچنین در این قسمت از مراسم از دانشجویان استعداد های درخشان و فعالین فرهنگی دانشگاه به رسم یادبود لوح سپاس اهدا گردید.

در پایان سوگند نامه پزشکی قرائت گردید.


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۲۲:۰۴ | دفعات بازدید: ۳۱۲ بازدید

تگ ها: -دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب