جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸

برگزاری جلسه با دانشجویان

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر برگزاری جلسه با دانشجویان در رابط با تقسیم بندی دانشجویان این جلسه با استقبال دانشجویان مواجه شد.


طی جلسه ای که روز شنبه مورخه 29مهرماه با دانشجویان برگزار گردید ، همه ی فعالیت ها و مزایایی که برای دانشجویان فعال ، مشخص گردیده بود ، ارائه گردید.
در آغاز جلسه مروری بر معرفی مختصر انجمن و فعالیت های سال قبل شد که چگونگی فعالیت و مسیر راه را تا حدودی برای دانشجویان مشخص میکند . البته فعالیت های پارسال جزء کوچکی از فعالیت های علمی می باشد که ما دانشجویان میتوانیم با همکاری یکدیگر به انجام برسانیم.

با اعلام امادگی دانشجویان و ثبت مشخصات و گروهبندی همه ی رشته های پیراپزشکی و مشخص کردن سرگروهها و راهنمایان دانشجویان ، که از اعضای اصلی انجمن می باشند ، اکنون میتوانیم با حضور تعداد خیلی بیشتری نسبت به پارسال فعالیت های خود را اغاز کنیم💪

✅تعداد بسیاری از دانشجویان مشتاق فعالیت ، بخاطر داشتن کلاس و کارآموزی متاسفانه در جمع ما حضور نداشتند . این افراد در صورت تمایل میتوانند به آی دی تلگرام نائب دبیر انجمن @aliVfan مشخصات فردی خود را فرستاده و در گروه علمی رشته ی خود عضو شوند.

در ضمن از دانشجویانی که در جلسه حضور داشتند کمال تشکر را داریم 🌹🙏


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۰۱:۱۰ | دفعات بازدید: ۱۹۱ بازدید

تگ ها: -دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب