جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸

برگزاری کارگاه احیای قلبی عروقی ریوی

انجمن های علمی دانشجویی پیراپزشکی و پرستاری با همکاری یکدیگر و با تدریس استاد یوسفی آذر کارگاه احیای قلبی ریوی را برگزار نمودند.


انجمن های علمی دانشجویی پیراپزشکی و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با همکاری یکدیگر و با تدریس استاد یوسفی آذر و حمایت همه جانبه مدیریت محترم فرهنگی ، کارگاه احیای قلبی عروقی ریوی را برگزار نمودند.

کارگاه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی برگزار گردید و مزین به حضور مدیریت محترم فرهنگی جناب آقای دکتر خادم وطن بود و پس از پایان بخش اول تئوری از دانشجویان پس از اقامه نماز با سرو شام پذیرایی گردید.بخش دوم کارگاه به صورت عملی برگزار گردید.

همچنین با همکاری مدیریت محترم فرهنگی در حاشیه مراسم از کارشناس فرهنگی سرکار خانم شهین توفیقی بابت تلاش صادقانه ایشان در طول سال گذشته و مدت باقی مانده از فعالیت ایشان در طول سال تحصیلی جاری با اهدای لوح یادبود تقدیر گردید.

همچنین از دانشجویان حاضر در مراسم در مورد شیوه برگزاری کارگاه با دستور مدیریت محترم فرهنگی نظرسنجی صورت پذیرفت که خوشبختانه با رضایت 100% آنان مواجه بود. لیست کارگاه های پیشنهادی آنان جهت برگزاری نیز دریافت گردید.

 


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ۲۱:۰۳ | دفعات بازدید: ۳۰۹ بازدید

تگ ها: -دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب