جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸

تبریک عید سعید فطر

دبیر انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی طلوع ماه شوال و رسیدن عید سعید فطر را به همه مسئولین و دانشجویان تبریک گفت.

متن کامل پیام به شرح ذیل می باشد.


الحمدلله علی ما هدانا و له الشکر علی ما اولانا

رمضان ماه دلدادگی و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید. امیدوارم دلهایمان مالامال از عشق و محبت شده باشد و طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد و بهره کافی را از این ماه پرخیر و برکت برده باشیم.

به پیشواز عید فطر می رویم که پاک ترین عیدی است که یادآور جشن و شادمانی و زدودن غبار غم از دل ها است و خوشا به حال کسانی که در پرتو فرصت نورانی ماه مبارک رمضان و در سایه شب های پرفیض قدر، توشه ای از تقوی برگرفته و به استقبال این عید فرخنده آمده اند.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبريك عيد بزرگ سعيد فطر و جشن پيروزی بر شياطين درون و برون به خانواده بزرگ دانشگاه، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و كرامت همگان را مسئلت می نمایم و اميدوارم كه با بهره‌گيری از توفيقات ماه مبارك رمضان و با انگيزه‌ای پورشورتر و همتی والاتر، دانشگاه را در مسير اعتلا و نيل به آرمان‌های بلندش بيش از پيش ياری رسانيد.

ربّنا إنّنا سَمِعْنا مُنادياً يُنادي للإيمانِ أنْ آمِنوا بربّكم فآمنّا ربّنا فاغْفر لنا ذُنوبنا وكفّر عنّا سيّئاتِنا وتَوَفّنا مع الأبرار.(آل عمران- 193)

ربّ ادْخلني مُدخل صِدقٍ واخْرجني مُخرجَ صِدقٍ واجْعل لي من لدُنكَ سُلطاناً نصيراً.(الاسراء-80)

 ربّنا عليك توكّلنا وإليك أنبنا وإليك المصير.(الممتحنة-4)

.

.

.

آروین حسامی ، دبیر انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی ، چهارم تیر 1396


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۷:۰۴ | دفعات بازدید: ۲۵۴ بازدید

تگ ها: -دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب