جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸

حضور پر رنگ اعضای انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی در نمایشگاه کتاب تهران

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه،۱۰۰نفر از دانشجویان دختر و پسر در تاریخ۲۱ و۲۲ اردیبهشت ماه در دو گروه جداگانه به نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب اعزام شدند.


،به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه،۱۰۰نفر از دانشجویان دختر و پسر در تاریخ۲۱ و۲۲ اردیبهشت ماه در دو گروه جداگانه به نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب اعزام شدند.

دکتر رضا فیروزی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تبریک عید سعید نیمه شعبان ،ترغیب و تشویق دانشجویان علاقمند به کتابخوانی، افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین دانشجویان و آشنایی با کتب و ناشران جدید و ارتقای سطح فرهنگی و علمی دانشجویان را از اهداف این اردو بیان کرد.

لازم به ذکر است مقدمات و پیگیری های لازم جهت اعزام دانشجویان ، توسط انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی صورت گرفت و با کمک اجرایی کانون هلال احمر دانشگاه ، دانشجویان در دو گروه جداگانه به نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب اعزام شدند.


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ۲۱:۰۳ | دفعات بازدید: ۲۹۸ بازدید

تگ ها: -دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب