جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸

بیانیه انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی به مناسبت هفته منابع طبیعی

طبیعت میراث گذشتگان ، امانت آیندگان


آروین حسامی دبیر انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی با ارسال پیامی به مناسبت هفته منابع طبیعی خاطر نشان شد که طبیعت میراث گذشتگان و امانتی در دست ما برای آیندگان است لذا باید به بهترین شیوه ممکن شکر گزار نعمت طبیعت موجود بوده و به خوبی رسم امانت داری را بجا آوریم و اظهار امیدواری نمود که فرهنگ باید خارج از محدوده ی یک ایام تقویمی باشد.

در ادامه مهدی حسین زاده عضو هیئت مدیره و بازرس انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی تاکید نمود که طبیعت روح است و مایه آرامش و جلوه خداوند است که از طریق آن صفات وی تجلی می یابد اما انسان موجود عجیبی است ، گاهی آنقدر مهربان و دلسوز که تحسین همگان را برمی انگیزد و گاهی آنقدر ظالم که تیشه به ریشه شریان حیات یعنی طبیعت می زند و حتی به خودش هم رحم نمی کند.

سعید یادگاری عضو شورای مرکزی و مسئول کمیته مراسمات انجمن نیز پس بیان اهمیت درخت کاری خاطر نشان نمود که فرهنگ هنر است و انسان می بایست با رعایت اصول اخلاقی پایبند به هنر و ارزش های فرهنگی بماند و از این هنر بهره مند گردد.

لازم به توضیح است شانزدهم اسفند ماه به مناسبت روز درخت کاری ، به همت کانون سلامت رفتار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی مراسم نهال کاری در محوطه دانشکده پزشکی برگزار شد که آقایان بیرامی ، یادگاری ، تقی پور ، حسین زاده و هادوی ، اعضای شورای مرکزی و هیئت مدیره انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی حاضر در پردیس آموزشی دانشگاه به نمایندگی از سایر اعضا در راستای حمایت و حفاظت از طبیعت در این طرح خداپسندانه حضور یافتند.

 

 


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ۲۱:۰۳ | دفعات بازدید: ۲۹۱ بازدید

تگ ها: -دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب